הכל לבית רהיטים - לוגו
 
 
הכל לבית רהיטים - הכל שיהיה לכם נעים...
 
 
 
 
 
 
 
072-2597976
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכירו אותנו

 
 
הישארו מעודכנים
 
Facebook
 
 
 
 
 
 
הכל לבית רהיטים היא גלריית רהיטים בקריית שמונה, שמציעה עבורכם את האפשרות לרכוש רהיטים מוכנים או לחלופין לייצר רהיטים מאפס. בין אם אתם מחפשים מיטות, פינות אוכל, מערכות ישיבה, מזנונים, שולחנות, כורסאות, אקססוריז או כל רהיט אחר, אצלנו אין משימה שהיא בלתי אפשרית.
 

מגוון עצום של אפשרויות

 
ברוב הרהיטים המוצעים אצלנו, אתם יכולים להגדיר באופן המלא ביותר את הדרישות מהרהיט. תוכלו להגיע לחנות עם דוגמה שראיתם במקום מסוים, סקיצה או אפילו רעיון כללי שעלה במוחכם. כחלק מהתהליך תוכלו להגדיר בדיוק מהם הגודל והצורה הדרושים, באיזה בד ייעשה שימוש, מה יהיה צבע הרהיט וכן הלאה. יש מוצרים בהם מרווח התמרון באופן טבעי הוא רחב יותר מאחרים, אבל תמיד הוא יהיה קיים.

אנחנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך, כולל כמובן בניית המוצרים מ-א' ועד ת'. לצורך זה אנחנו נעזרים בחומרים משובחים ובשיטות עבודה מתקדמות.
 

ייעוץ והכוונה

 
הצוות של הכל לבית רהיטים כולל עובדים אשר חיים את עולם העיצוב באופן מלא: לא רק צוות הנגרים, אלא גם סוכני המכירות. הסוכנים באים מתוך עולם העיצוב ומנוסים מזה שנים בתחומי עיצוב וריהוט הבית.

זהו יתרון עצום, שמאפשר למוכרים לספק ללקוח את הייעוץ המקיף, היסודי והמקצועי ביותר גם בכל הנוגע להיבטים האסתטיים של הרהיטים. כי בסופו של דבר רהיט מעוצב היטב שמבצע את התפקיד שלו בצורה מושלמת ומתאים באופן מלא לבני הבית, הוא הבחירה המושלמת.
 

בשביל רהיטי יוקרה לא צריך לקחת משכנתא

 
בהרבה תחומים אחרים, בחירת מוצרים בייצור אישי מייקרת את העלויות בצורה משמעותית. החדשות הטובות הן שאנחנו פועלים על פי תפיסה שונה לחלוטין. כחלק מהרצון ליצור עבור הלקוחות מצב בו "הכול אפשרי", מחירי הרהיטים השונים המופקים ומשווקים כאן אטרקטיביים ושווים לכל כיס. אחת הסיבות לכך היא הרכישה הישירה מהיצרן לצרכן, ללא גורמים מתווכים המייקרים את העלויות.

המשמעות היא שאתם ממש לא צריכים להתפשר על פחות מיוקרה.
 
אתם יותר ממוזמנים לפנות ל"הכל לבית רהיטים" לתיאום פגישת ייעוץ, ללא עלות או התחייבות.